banner369

Musa Başkan: Kâhta’nın Makûs Talihini Değiştirmeye Talibim

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den Kâhta Belediye Başkan Aday adayı olan İş insanı ve Kahta02 spor kulüp eski başkanı Musa Yıldırım, Kâhta’nın makûs talihini değiştirmek için aday olduğunu açıkladı.

3. SAYFA- ASAYİŞ 23.11.2023, 10:58 23.11.2023, 11:03 Cihan
Musa Başkan: Kâhta’nın Makûs Talihini Değiştirmeye Talibim
© Adıyaman Cihan Haber
banner371

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerinde siyasi partilere aday adayı başvuruları devam ediyor. AK Parti’den Kâhta Belediye Başkan Aday adayı olan İş insanı ve Kahta02 spor kulüp eski başkanı Musa Yıldırım, AK Parti Kahta ilçe başkanlığına yaptığı aday adayı başvurusundan sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Yıldırımın açıklamalarından satır başları:

“KÂHTA’NIN MEVCUT POTANSİYELİNİ AÇIĞA ÇIKARMAK İSTİYORUZ”

“İlçemiz Kâhta’nın mevcut potansiyelini açığa çıkarmak,  yeni atılım, yatırım ve istihdam alanları oluşturup ekonomik olarak canlandırmak, imar ve alt yapı sorunlarının çözüleceği, sosyo-kültürel mekânların inşa edildiği, gençlerin, kadınların ve engelli bireylerin aktif bir şekilde yerel yönetimlerde temsil edildiği bir belediyecilik için bilgimle, tecrübemle ve ekibimle ilçemize katkım olacağını düşündüğüm için Ak Parti’den Kâhta Belediye Başkanlığına talip olduğumu kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

Ülkemizin en güzel coğrafyasına, tarihi mekânlarına ve kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan ilçemiz Kâhta, yerel yönetimde adaletli, liyakatli ve vizyoner yöneticilerin çalışmalarıyla hak ettiği seviyeye geleceğine inanıyorum.

Kâhta’mızın sorunlarını biliyoruz, yeni projeler geliştirip, ilçemiz için kısa, orta ve uzun vadeli strateji belgeleri hazırlayacağız. Kâhta’mızın ihtiyaçlarını gözeten ve hakkaniyete uygun yöntemlerle; şehir planlamayı, altyapı ve ulaşımı, kentsel dönüşüm projelerini, benzersiz şehirler hedefimizi, yeni nesil sosyal belediyecilik anlayışımızı, tasarruf ve şeffaflıkla, liyakatli kadrolarla, ortak akılla ve halkımızla birlikte yöneterek Allah'ın izniyle Kahta’mızı hep beraber yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.

31 Mart 2024 yerel seçimleri için Ak Parti’den aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Rabbim bizleri sizlere mahcup etmesin. “Vakit Kâhta’mız için icraat vakti" şiarıyla sizleri Allaha emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
13
açık