Traktör pulluğuna ceset takıldı

Adıyaman’da, kıyafetleriyle beraber toprağa gömülmüş bir ceset traktör pulluğuna takıldı.

3. SAYFA- ASAYİŞ 09.05.2021, 11:18 09.05.2021, 11:39 Cihan
Traktör pulluğuna ceset takıldı
© Adıyaman Cihan Haber

    Edinilen bilgilere göre, Adıyaman merkeze bağlı Çamyurdu (Gömükan) Köyü'nde ikamet eden Kamber Etyemez isimli kişi, evlerinin yan kısmında bulunan alanı aracının rahat dönüş yapabilmesi için traktör pulluğuyla düzeltmek istedi. Traktörün pulluk kısmına bir taşın takılmasıyla Kamber Etyemez, taşı bulunduğu yerden çıkartmak istedi. Taşın etrafını kazma ve küreklerle açmak isteyen Etyemez, toprak altında elbise ve ayakkabılarla karşılaştı. Taşın etrafını biraz daha kazan Etyemez bu defa henüz kimliği ile cinsiyeti belirlenemeyen ve yaklaşık 25-30 yıllık olduğu düşünülen bir ceset gördü.

Kafatası ve kemik parçalarını gören Etyemez, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine belirtilen bölgeye gelen jandarma ekipleri, olay yeri ve çevresinde incelemelerde bulundu.

  Cesedin bulunduğu Çamyurdu köyünde bugüne kadar kayıp olan ve bir daha da kendisinden haber alınamayan tek bir kişinin olduğu, bu kişinin de cesedi bulan Kamber Etyemez’in 1934 doğumlu olan ve 1988 yılında aniden kaybolan amcası Mustafa Etyemez’e ait olabileceği tahmin ediliyor.

Olay yerinde incelemelerini tamamlayan jandarma ekipleri, 25-30 yıllık cesedin kime ait olduğunun belirlenmesi amacıyla cesedi adli tıp kurumuna gönderdi.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA
Yorumlar (1)
Adiyamanli 3 yıl önce
Helal olsun adam bulmuş korkmadan yetkililere demiş
13
açık