CHP’den Sağlık Müdürlüğüne bin adet koruyucu tulum

CHP’den Sağlık Müdürlüğüne bin adet koruyucu tulum

Adıyaman 03.04.2020, 14:00 03.04.2020, 14:02 Cihan
CHP’den Sağlık Müdürlüğüne bin adet koruyucu tulum

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanlığı tarafından Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne bin adet koruyucu tulum bağışlandı.

Korona virüs salgını dolayısıyla sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet ve partinin yönetim kurulu üyeleri alınan bin adet tulumu sağlık müdürlüğü görevlilerine teslim etti.

Korona virüsüne karşı koruyucu tulumları teslim eden CHP Adıyaman İl Başkanı Burak Binzet, “Korona virüsü yapılan savaşa katkı vermek adına en önde savaşan sağlık çalışanlarına destek olmak istedik. Milletvekilimiz Abdurrahman Tutdere ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde partimizin kıymetli büyüklerinden olan Mehmet Karahan tarafından bin adet tulum alımı yapıldı.

Mehmet Karahan tarafından bizlere gönderilen tulumları alarak sağlık müdürülüğümüze getirerek bağışladık. Bu durum da halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde bulunması gerekmektedir. CHP tüm Türkiye’de olduğu gibi Adıyaman’da da üzerine düşen toplumsal dayanışma görevini her zaman yerine getirmekte ve getirme noktasında bundan sonrada hep hazır olacaktır” diye konuştu.

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)