banner369

Memur-Sen’den, terör saldırısına tepki

Memur-Sen Adıyaman İl Temsilciliği tarafından son zamanlarda yaşanan terör saldırıyla alakalı basın açıklaması yapıldı.

Adıyaman 21.08.2016, 15:57 21.08.2016, 15:57 Adiyaman Cihan Haber
Memur-Sen’den, terör saldırısına tepki
banner371

 Memur-Sen Adıyaman İl Temsilciliği tarafından son zamanlarda yaşanan terör saldırıyla alakalı basın açıklaması yapıldı. 

Memur- Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz tarafından yapılan basın açıklamasında yaşanan terör saldırılarına tepki gösterildi.

Memur-Sen İl Temsilcisi Ali Deniz yapmış olduğu basın açıklamasında, “Küresel emperyalizmin yürüttüğü vekalet savaşlarını ülkemize kaydırma stratejisini yavaş yavaş uygulamaya soktuğuna şahit oluyoruz. 15 Temmuz Fetullahçı terör örgütünün darbe girişimi, hemen akabinde PKK’nın bombalı terör eylemleri, şimdi de DEAŞ. Elazığ, Van ve son olarak Gaziantep’te meydana gelen terör saldırısını şiddetle kınıyor, gerçekleştirenleri lanetliyoruz. Yüce Allah'tan, menfur saldırıda hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar, ailelerine, yakınlarına, milletimize sabır ve metanet diliyoruz.Milletimizin başı sağ olsun.

Bu saldırının failleri, insanlıktan çıkmış ve insanlıktan nasipsizdir. Alçak saldırı ve katliamı şiddetle lanetliyor, faillerinin bir an önce yakalanarak adalet önünde hesap sorulmasını bekliyoruz.

Terör, işgal, kaos ve komplo planlarını her defasında boşa çıkaran, alçak hesapları bozan Türkiye, dün olduğu gibi bugün de diz çökmeyecektir. Birlik ile ürettiğimiz güce sahip çıkacağız, küresel güçlerin, taşeron örgütlerin ve destekçilerinin kirli emellerini boşa çıkartacağız, heveslerini kursağında bırakacağız.

Türkiye’mizin çeşitli illerinde ve son olarak Gaziantep’te gerçekleştirilen hain, saldırı, insanlık dışı terör saldırısıdır. Bu saldırıyı gerçekleştirenleri, bu örgütlere arka çıkanları, açıktan ya da gizliden destek verenleri kınıyoruz. Bu hain saldırı kardeşliğimizi asla zayıflatmayacaktır. Gücümüzü, kardeşliğimizi muhafaza ederek bir kez daha göstereceğiz. Birliğimiz sayesinde bütün engelleri aşacağız. Bu alçak saldırılar, milletimizin sahip olduğu birlik ve beraberliğini bundan önce olduğu gibi bundan sonra da yıkmaya yetmeyecektir. Milletimize düşen görev sağduyulu olmak, ortak akılla hareket etmek, terör örgütlerinin ve onları kurgulayan emperyalist oyun kurucularının tuzağına düşmemektir. Memur-Sen ailesi olarak, gerçekleştirilen hain saldırıyı kınıyor, menfur saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Adıyaman Cihan Haber
Yorumlar (0)
13
açık