banner369

Milletvekili Fırat sandık başkanlarıyla bir araya geldi

Milletvekili Fırat sandık başkanlarıyla bir araya geldi

Adıyaman 23.12.2018, 17:53 23.12.2018, 17:55 Cihan
Milletvekili Fırat sandık başkanlarıyla bir araya geldi
banner371

 AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı tarafından organize toplantıda Bahçelievler Mahallesi sandık başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, AK Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, AK Parti Bahçelievler Mahalle Başkanı Ahmet Altındal ve 24 sandık başkanı katıldı. 
Meclis çalışmalarının oldukça yoğun geçtiğini belirten AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, “Adıyaman milletvekillerimizle birlikte meclis çatısı altındaki çalışmalarımızın yanı sıra, her fırsatta şehrimize gelerek değerli hemşerilerimizle bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Bir yandan meclis bütçe çalışmalarının yanı sıra önümüzde bir yerel seçim var. AK Parti olarak bizler her an seçim olacakmış gibi sürekli sahadayız. Sürekli halkımızın, seçmenimizin yanındayız. Seçim bitti yeni bir seçim tarihine kadar oturmuyoruz.
Aynı şekilde teşkilatımızın her kademesi de yarın sabah seçim olacakmış gibi çalışmalarını aralıksız sürdürmekte. İşte AK Partiyi diğer partilerden ayıran önemli özelliklerden birisi de budur. Merkez ilçe teşkilatımız 33 mahallede ve köylerimizde sandık başkanı, sandık müşahitlerini belirleyip, sandık bazlı çalışmalarını tamamlamış durumdalar. Adıyaman’a olduğumuz zamanlarda bizlerde kendileriyle birlikte mahalle toplantılarımıza katılarak seçim çalışmalarını yerinde inceleme fırsatımız oldu. Bugünde Bahçelievler mahallemizin değerli sandık başkanlarıyla bir araya geldik, onlarla devam eden çalışmalar konusunda istişarelerde bulunduk, varsa sorunlarını dinledik. 31 Mart sabahına kadar aynı şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. AK Partinin her zaman olduğu gibi bu seçimde de yeni bir zaferle seçimden çıkması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu. 

Kaynak: İHA
Yorumlar (0)
13
açık