banner369

SAMSAT'TA KARNE HEYECANI

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, öğrencilerin karne heyecanını paylaşmak için iki okulun karne dağıtım törenine katıldı. Samsat Merkez İlkokulu ile Taşkuyu İlk ve Ortaokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, öğrencilere bol bol dinlenmeleri ve kitap okumalarını tavsiyesi etti.

EĞİTİM 12.06.2015, 17:49 12.06.2015, 17:51 Adiyaman Cihan Haber
SAMSAT'TA KARNE HEYECANI
banner371

Adıyaman'ın Samsat ilçesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, öğrencilerin karne heyecanını paylaşmak için iki okulun karne dağıtım törenine katıldı.
Samsat Merkez İlkokulu ile Taşkuyu İlk ve Ortaokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, öğrencilere bol bol dinlenmeleri ve kitap okumalarını tavsiyesi etti.
Akın, "Yoğun ve yorucu bir tempo ile bir eğitim öğretim yılını daha geride bırakmış olduk. Yıl sonunda verilen karnelerle ailelerin çocuklarının durumlarını öğrenerek, daha iyi bir başarı için gerekiyorsa yeni metotlar uygulamalılar. Okul ile iyi bir iletişim içinde olan ailelerin çocuklarının daha başarılı olduklarını görüyoruz. Devlet, çocuklarımızın kitap ihtiyacını karşılamaktadır. Köydeki öğrencileri merkeze taşımakta onların yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her türlü olarak sunulmaya çalışılmaktadır. Öğrenci, aile ve okul işbirliği ile daha iyi bir noktaya geleceğimize inanıyorum. Biz idare olarak her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Okul idareleri ve öğretmenlerimiz gerçekten özveri ile çalışmaktadırlar. Önümüzdeki eğitim öğretim yılında daha planlı, programlı ve şevkle işe koyulacak, başarımızı arttırmanın yollarını arayacağız. Bütün öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum" dedi.

Kaynak: Adıyaman Cihan Haber
Yorumlar (0)
13
açık